Novinky

Share
NOVINKY V NAŠEM SALONU
 
NOVÁ SLUŽBA V NAŠEM SALONU
REFLEXNÍ MASÁŽ NOHOU S ENERGETICKOU HARMONIZACÍ ČAKER ESENCIÁLNÍMI OLEJI
Provádí kosmetička MAJKA. 30 min / 290 Kč
 nohy MAJKA TEXT JPG
 
NOVÁ SLUŽBA V NAŠEM SALONU: DEPILACE CUKROVOU PASTOU

 Cukr vata

O cukrové depilaci
Výhradně přírodní podstata cukrové pasty je zárukou šetrného přístupu, který v rukou zkušené kosmetičky představuje osvědčenou a prověřenou cestu naplňující Vaše nároky na krásu.
Pravidelnou a dlouhodobou aplikací lze docílit bez zdravotních rizik toho, co jiné metody odstraňování chloupků dokážou jen za cenu nezpochybnitelných vedlejších reakcí a nejistých výsledků. Jemná hmota přirozeně proniká ke chloupkům a již po prvních kontaktech s pokožkou jich podstatnou většinu odstraňuje. Nezpochybnitelnou výhodou je i odstranění odumřelých buněk pokožky, zároveň s depilací.
Cukrová pasta je pro lidské tělo přirozený způsob blízký k postupům založeným výhradně na materiálech pocházejících z přírodních materiálů.
Česká depilační pasta vznikla v rukách lidí, kteří svou odborností a zkušenostmi mohou garantovat zdravotně nezávadné účinky pasty, tak zároveň plný informační a názorný servis spojený s její aplikací a úlohou v nabídce kosmetických služeb salónů krásy.
Oproti jiným technikám, kdy se odstraňuje pouze nadkožní část chloupku, a syntetickým formám depilace (vosky), vede pravidelné a cílené ošetřování konkrétních partií těla k dlouho očekávaným výsledků – hladké a jemné pokožce.

 
SILKAT REPAIR - REKONSTRUKCE VLASŮ
intenzivní hloubkové ošetření vlasů s dlouhtrvajícím účinkem pomocí keratinu, vitamínu E, Alfa hydroxy-kyselin (A.H.A.), arganového a makadamového oleje.
 

LINEA SILKAT REPAIR - rekonstrukční ošetření pro vlasy roztřepené, poškozené, porézní a vysoce dehydrované. SILKAT REPAIR - nabízí vlasovému stylistovi a jeho klientům řadu 6 výrobků vyvinutých právě pro rekonstrukci vlasů.
Pokud je struktura vlasu oslabená a vlas v důsledku chemického ošetření (barvení, melírování, odbarvení, trvalá a vyhlazení) nebo v důsledku mechanického narušení (hřeben a kartáč) nebo jiných atmosférických vlivů (slunce, smog a chlor) ztrácí lesk, pružnost a odolnost, je nutné použít účinné přípravky, které dokážou vlasové vlákno rekonstruovat.

Účinnost rekonstrukce

Každý člověk, který se rád stará o své vlasy, by měl pravidelně provádět rekonstrukční kúru, neboť ta pomáhá udržovat jejich vzhled stále mladý a pěstěný, od kořínku až po konečky. Rekonstrukce využívá opravných schopností keratinu, vitamínu E, alfa hydroxykyselin, arganového oleje a makadamového oleje a vrací struktuře vlasu objem, lesk a pružnost, a to s dlouhotrvajícím účinkem.

Rekonstrukce, která opravuje a vyplňuje

SILKAT REPAIR a jeho produkty, to je řada pro intenzivní rekonstrukci vlasů, která působí ve svrchní vrstvě vlasu, posiluje vlasové vlákno a zajišťuje optimální hladinu keratinu.

lineaSilkatRepair 001

Zaváděcí cena jednoho ošetření
krátké vlasy: 800 Kč (+ cena za úpravu vlasů/foukaná 150 Kč) CELKOVÁ CENA: 950 Kč
středně dlouhé vlasy: 900 Kč (+ cena za úpravu vlasů/foukaná 200 Kč) CELKOVÁ CENA: 1100 Kč
dlouhé vlasy: 1000 Kč (+ cena za úpravu vlasů/foukaná 250 Kč) CELKOVÁ CENA: 1250 Kč
 
PRODUKTY - profesionální barvící prostředky BES Beauty & Science
REGAL ZERO - DIAMANT MEZI BARVAMI

NOVINKA V BARVENÍ

Klikni pro zvětšeníREGAL ZERO – nové šetrné revoluční barvení, které neobsahuje amoniak (čpavek) a PPD (parafenylendiamin). Tyto dvě složky nejčastěji způsobují alergické reakce.
Jedná se o multifunkční barvu umožňující 100% univerzální použití při poskytování služeb barvení vlasů v kadeřnickém salónu.

ZERO PPD (bez PPD)
Mezi složkami přípravku REGAL ZERO není PPD (parafenylendiamin), ale moderní barevné pigmenty, které ve své správné kombinaci plně nahrazují PPD, jenž je v některých případech odpovědný za alergické reakce.  

ZERO AMMONIACA (bez čpavku)
Barevné pigmenty podléhají oxidačnímu procesu a jsou přeměňovány na složitější molekuly barev. Tato oxidační reakce se mění a závisí na mnoha faktorech, zejména na alkalitě bazických složek. U přípravku REGAL ZERO se nezvyšuje jeho zásaditost čpavkem, díky čemuž můžeme provádět parfémované kosmetické barvení, které dokáže vytvořit vyváženou koncentraci a oxidaci barevných pigmentů ve vnitřní struktuře vlasů. Tyto pigmenty jsou obsaženy v nosném základu, který po rozředění s developerem při správném poměru vytváří emulzi, která se snadno nanáší a roztírá do vlasů, což je důležité pro dosažení dokonalého výsledku.

 Pro péči o vlasy byly vhodným způsobem vybrány jako složky přípravku REGAL ZERO výtažky:

z pěti ČERVENÝCH PLODŮ
JAHODA, MALINA, GRANÁTOVÉ JABLKO, TŘEŠEŇ, BORŮVKA

Pro péči o vlasy byly vhodným způsobem vybrány jako složky přípravku REGAL ZERO výtažky z 5 červených plodů: JAHODY, MALINY, GRANÁTOVÉHO JABLKA, TŘEŠNĚ a BORŮVKY. Rostlinné výtažky jsou přírodními látkami a zdrojem zdraví, krásy a duševní a fyzické pohody.

z pěti PŘÍRODNÍCH LÁTEK
KAŠMÍR, OLEJNÉ SEMÍNKO, VČELÍ VOSK, SÓJA, HEDVÁBÍ

z pěti  ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ
MĚSÍČEK, JOJOBA, RÝŽE, KOKOS, MANDLE.

V procesech barvení a zejména permanentního barvení velice důležitou funkci plní oxidační a aktivační činidla.
REGAL ZERO je špičkovým multifunkčním přípravkem, jelikož za použití 5 vhodným způsobem mezi sebou vybraných AKTIVAČNÍCH SYSTÉMŮ lze dosáhnout výsledků 100% splňujících náročné požadavky současného a budoucího trhu a módy. Těchto 5 aktivačních systémů působí v harmonickém souznění s barevnými pigmenty a plní 5 různých funkcí.

Vhodné šetrné barvení pro alergiky, těhotné ženy a kojící ženy.

Zaváděcí cena barvení na krátké vlasy – 400 Kč   Klikni pro zvětšení

Klikni pro zvětšení

 
TRVALÁ NA ŘASY – (aplikace provádí kosmetička Blanka)
Klikni pro zvětšeníTato metoda řasy natočí, nadzdvihne a zvýrazní. Zároveň se Vám díky natočení řas opticky zvětší a otevřou oči.

Trvalou na řasy provádíme za pomoci speciálních natáček. Díky možnosti výběru z různých velikostí natáček je možné udělat trvalou i na velmi krátkých řasách.

Trvalá na řasy není bolestivá a nepoškozuje řasy. Samotný proces trvá přibližně 45 minut a Vaše řasy po něm vydrží krásně natočené 2 – 3 měsíce.

Po trvalé je možné řasy dále nabarvit. Výsledek po nabarvení je tak výrazný, že nemusíte nějaký čas vůbec používat řasenku.

Trvalá na řasy
Doba trvání 45 - 60 minut
 

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS – (aplikace provádí kosmetička Majka)

Blink Lashes Vám zajistí neodolatelně dlouhé, husté a natočené řasy.

Která z nás by si nechtěla pořídit okouzlující pohled nebo se nechtěla probudit již nalíčená?

Dopřejte si tento luxus právě VY!

   

Tato bezkonkurenční metoda spočívá v aplikaci speciálních přírodních nebo syntetických řas různých délek na jednotlivé řasy klientky a to speciálním adhesivem, které vytváří velmi odolné, flexibilní a neviditelné spojení. Díky tomu se můžete beze strachu oddávat jakýmkoli aktivitám a sportům včetně plavání a návštěvy sauny. Jakmile přírodní řasa vypadne, uvolní se s ní i řasa přírodní či syntetická. Na tomto místě poté vyroste řasa nová, která se při doplnění opět prodlouží.

Jedná se o velmi pohodlný a dlouhotrvající způsob prodloužení přírodních nebo syntetických řas. Takto prodloužené řasy žádným způsobem nezatěžují vaše přírodní řasy, které přirozeně rostou a obměňují se.

Cena za prodloužení řas: 

syntetické: 900,- Kč     doplnění 500,- Kč     3D přírodní-norkové: 1500,- Kč     doplnění 700,- Kč 

Doplnění řas - Maximální životnost prodloužených řas je zhruba 6 týdnů. Ovšem ideální je provést doplnění každé 3 až 4 týdny, aby řasy zůstaly stále krásné a husté. Doplnění spočívá v dolepení chybějících řas, které během týdnů vypadly a na jejichž místě vyrostla řasa nová.

Péče o řasy - prvních 24 hodin po prodloužení se vyhnout kontaktu s vodou a po 48 hodin kontaktu s párou,denně řasy pročesávat kartáčkem, aby se nezacuchaly,na oční okolí používat speciální odličovadlo,vyhnout se mnutí oka, spaní hlavou v polštáři.

Výhody BLINK LASH STYLIST a CARE - zvýrazní krásu oka,neomezují v jakékoliv aktivitě (plavání, cvičení, atd.),bezbolestné, relaxační ošetření,dokonalé napodobení přírodních řas.

Nová revoluční metoda, kterou doporučují všechny naše kadeřnice z důvodu perfektní přilnavosti gelu k vlastnímu nehtu. Tento barevný gel (který nahradí lak) ve velmi tenké vrstvě působí opravdu přirozeně, není znatelný odrost a drží na vlastním nehtu tak, jak nám, kadeřnicím, doposud žádný jiný gel nedržel.

Tato metoda zaručuje velkou stabilitu na umělých nehtech po dobu 4-5 týdnů dle růstu vlastních nehtů. Na vlastním nehtu se tento gel doporučuje pouze pro slavnostní příležitosti. Doba trvanlivosti aplikace tohoto gelu na vlastním nehtu je pouze 1-2 týdny. Následně není problém s odstranění tohoto gelu, protože tento gel se z nehtu pouze sloupne.

Ceník
Cena aplikace gelu na umělé nehty
Cena doplnění gelu na umělé nehty cca po 4-5 týdnech
Cena pro slavnostní příležitosti na vlastní nehty
 
Nová revoluční metoda pro regeneraci vlasů

 

Zažehlení speciální masky s obsahem lněného semínka pomocí infračerveného světla a ultrazvuku.

Okamžitý viditelný výsledek regenerace vlasů po dobu minimálně šesti mytí.

Regenerační žehlení vlasu za studena pomocí ultrazvuku s infračerveným zářením.

Zažehlování speciální masky s lněným semínkem zaručuje vlasům maximální hydrataci, hlubokou regeneraci a zesílení vlasů z důvodu hloubkového ošetření a výživy vlasů, které zajišťuje působení ultrazvuku.

Tato metoda zaručuje zacelení vnější struktury vlasů po dobu šesti mytí a déle.

Vlasy se po konečné úpravě lépe rozčesávají, viditelně zvětší svůj objem a lesk a velmi dobře se upravují.

Regenerační kůra není určena pro vyhlazení vlasů, ale tato hloubková regenerace zaručuje vlasům krásný zdravý vzhled.

Doba aplikace + úprava vlasů (krátkých a středně dlouhých vlasů) – 60 minut

Cena na krátké a středně dlouhé vlasy včetně úpravy 900,- Kč / 60 minut

Nyní SLEVA 50%: 450,- Kč / 60 minut

*Vhodný dárek v podobě dárkové poukázky

 
DÁRKOVÉ BALÍČKY A DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Nevíte co věnovat svým blízkým k slavnostním příležitostem?

V našem salonu jsme pro Vás připravili několik vhodných dárků.

Více informací >>>

 
Vzdělávání našich kadeřnic
Klikni pro zvětšeníOd začátku roku 2008 pracují všechny naše kadeřnice pro firmu BES jako technoložky. Zúčastňují se všech pravidelných školení na novinky a trendy v účesové tvorbě pod vedením ředitele akademie BES panem Saveriem Palmou. Tyto novinky předáváme dále na svých školeních v České republice a zároveň jsme byly požádány, abychom se účastnily a asistovaly nejen při přípravách modelek na různých prezentačních akcích pro firmu BES, ale staly jsme se i jejich přímými aktéry.

Tato práce pro firmu BES nás velmi obohacuje a přináší pro naše klientky v salonu velké množství novinek v oblasti vlasové tvorby.

Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení
 
Klikni pro zvětšení     
Cena nových střihů
Cena nových střihů (krátké vlasy)
Cena nové techniky - barvení hvězdice (krátké vlasy)
Cena nové techniky s barvením čtyř odstínů (krátké vlasy)
 
Kadeře pomocí spirálové gulmy
Spirála

V současné době firma BES rozšířila svůj sortiment spirálových gulem o nové modely.

 

Sada natáček KURL & WAVE. Tento výrobek firmy BES obdržel v roce 2013 zvláštní ocenění Novinka roku 

Žehlička BES FLAT IRON

  Tyto výrobky si můžete zakoupit v našem salonu.

Bezdrátový vysokorychlostní internet

V prostorách našeho salonu můžete též využít bezplatné vysokorychlostní připojení k internetu prostředníctvím zbudované místní Wifi sítě, která Vám umožnuje bezdrátové připojení Vašich notebooků k internetu.

 
Turbo-solárium
 
Vertikální turbo solárium
Minuta provozu turbo solária 15,- Kč
Každé 10. opalování ZDARMA
 
Prodlužování a zahušťování vlasů Keratinem

Výrazné snížení cen !!!

Více informací >>>

 
Tetování, piercing

Náš salon rozšířil svou nabídku o aplikaci piercingových ozdob.

-         Více informací >>>

 
 
 

Facebook

Provozní doba

Pondělí

8:00 - 20:00

Úterý

8:00 - 20:00

Středa

8:00 - 20:00

Čtvrtek

8:00 - 20:00

Pátek

8:00 - 18:00

Sobota

Zavřeno

Neděle

Zavřeno

 

Kontakt

 

Salon Vlaďka

 


Slavíkova 1608/15, 12000 Praha 2

 

 

 

200m od metra Jiřího z Poděbrad
(vchod z ulice Krkonošská)

 

 Telefon: 222 724 616, 723 535 104

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.