Masáže

Share
 
 

V našem salónu nabízíme mimo jiné masérské služby, protože nám záleží nejen na Vašem vzhledu, ale i na Vašem zdraví. Využijte šikovné ruce a znalosti těla naši masérky MUDr.Ljuby Novákové a maséra Martina

Masérka Ljuba Vám nabízí neurologické rehabilitační masáže, těhotenské masáže, manuální lymfatické masáže celého těla, léčba poruch a bolestí pohybového aparátu a techniky měkkých tkání, řeší stavy po operacích páteře a po úrazech.

Neurologická rehabilitační masáž:   30 min / 350,- Kč       60 min / 650,- Kč

Objednávky na tel: 222 724 616 nebo na 723 535 104.

 

Klasické rekondiční a relaxační masáže, Dornova metoda, detoxikační a peelingové masáže
Masér Martin Vám nabízí rekondiční a relaxační masáže, speciální detoxikační masáže, jemnou manuální techniku tzv.Dornovu metodu.....
Každodenní stres, práce, ale i sport Vám ovlivňuje Váš organismus. Proto mu dopřejte regeneraci a uvolnění, které Vám dopřeje kombinace klasické a relaxační masáže.
 
 

Ceník masáží

Záda, šíje   30 min.   250,- Kč
Horní končetiny   30 min.   290,- Kč
Dolní končetiny   30 min.   350,- Kč
Masáž celková   90 min.   750,- Kč
    .    
Medová detoxikační masáž zad   45 min.   350,- Kč
Čokoládová peelingová masáž   45 min.   350,- Kč
Dornova metoda   120 min.   1.400,- Kč
Dornova metoda AKCE MĚSÍCE   120 min.   700,- Kč

 

Masér Martin se zabývá mimo jiné i Dornovou metodou, díky níž Vám jemnou manuální technikou bezpečně a přesně vrátí zpět do přirozené polohy klouby a obratle.

Objednávky na tel: 222 724 616 nebo na 723 535 104.

Dornova metoda - doba trvání 120 minut
Tato metodaMaser Martin je pojmenována po svém objeviteli Dieteru Dornovi, majiteli pily v městečku Lautrach v Německu. Dieter Dorn si sám poškodil páteř při nadzvedávání těžkého kamene a nemohl se narovnat. Od této bolesti a potíží mu pomohl starý sedlák, o nemž se dozvěděl, že umí pomáhat lidem, kteří mají problémy s páteří. Dorn byl touto rychlou pomocí a účinkem ohromen a chtěl se to naučit sám. Po smrti sedláka se pokoušel podobně pomáhat lidem a díky svým úspěchům dál intuitivně rozvíjel svou metodu. Postupně se tuto metodu naučilo více než tisíc terapeutů přímo od něho nebo od jeho žáků. Pomohli tak mnoha pacientům a tato metoda se dnes rozšířila dokonce až v Africe.

Cena 120 minutové masáže je 1.400,- Kč.
pte

V tomto měsíci AKČNÍ NABÍDKA pro aplikaci DORNOVY METODY:

120 min / 700 Kč

Dornova metoda je druhem jemné manuální terapie, při které se klouby a obratle pacienta na milimetr přesně uvedou do správné polohy. Současně se tím otevřou brány energie, které mohou v člověku lépe proudit. To vše se děje volným a přirozeným pohybem ošetřovaného za jeho účasti a pomocí jemného tlaku palců terapeuta. Přitom terapeut nikdy nepřekročí práh bolesti a díky tomu, že pohyb není prováděn trhnutím, je tato metoda bezpečná. Například při napravování nesprávných poloh obratlů se pohybem obchází svalová ochrana a jemným tlakem tak může být obratel přiveden do správné polohy bez nežádoucích vedlejších účinků. V praxi se

většinou provádí při prvních dvou návštěvách komplexní vyšetření a ošetření kloubů a páteře pacienta. Náprava obratlů se vždy provádí aktivním pohybem pacienta. Terapeut zjistí, na kterou stranu je obratel vychýlen, a pacient volným kyvadlovým pohybem houpe protější rukou nebo nohou dopředu a dozadu. Terapeut vytvoří jemný protitlak na příslušný obratel, který tak sám dosedne na správné místo. Po ošetření obratle nebo kloubu terapeut ošetřované místo jemně hladí oběma rukama směrem ke konci končetin nebo ke kostrči. Tím se podpoří volný pohyb uvolněné energie v těle. Po ošetření se celá terapie může doplnit tzv. Breussovou masáží a tím prohloubit uvolnění celého těla. Breussova masáž je jemná energetická masáž akupresurních bodů a páteře, která uvolňuje tlak na ploténky. Někdy se provádí ještě před samotným napravováním páteře, aby došlo k uvolnění napjatého svalstva.

 pte2

Četnost ošetřování je individuální a již po dvou ošetřeních by se měla dostavit úleva. Optimální je ošetření 1 - 2 krát týdně, ve vleklých a těžších případech může léčení trvat i několik měsíců. Důležitá je i spolupráce pacienta, který by měl doma provádět samostatná cvičení a vyvarovat se škodlivých návyků, jako je například křížení nohou při sezení (tzv. noha přes nohu) apod. Současně je nutné během léčby a po ošetření dostatečně pít, aby se uvolněné nečistoty a usazeniny z kloubů a vazů mohly dobře vylučovat. Tělo se tak také snáze zbavuje všech svých jedů. Za dostatečné množství tekutin se považuje tělesná hmotnost vynásobená 0,03 l (pokud ošetřující lékař nedoporučí jinak).

Dornovou metodou mohou být ošetřeni téměř všichni lidé, pokud jsou jen trochu mobilní. Dornova metoda vyrovnává statiku těla, může pomoci u různých potíží a bolestí pohybového aparátu jako jsou bolesti zad, kyčlí, kolen, tenisový loket, skolióza, rozdílná délka dolních končetin (pokud se nejedná o vrozenou vadu), při potížích s čelistmi, polykáním. Dále může pomoci při bolestech hlavy, krátkozrakosti, střevních potížích, křečových žilách, srdeční arytmii, problémech s koncentrací u dětí, šumění v uších, vysokém krevním tlaku, závratích, znecitlivění v rukou a žaludečních potížích. Ošetření se neprovádí při akutních zánětech, těsně po operacích a při osteoporóze v pokročilém stádiu.

Dornova metoda je jednoduchá a efektivní možnost, jak pomoci lidem při nejrůznějších potížích.

Důležitá je ovšem spolupráce a pomoc pacienta, který si musí být vědom své spoluodpovědnosti za svůj zdravotní stav.

K dosažení trvalých výsledků je také nutné, aby každý člověk poznal a změnil své trvalé pohybové návyky a vzorce.

 obratel

 

 Proč chodit na masáže?

Masáž znamená pro každého v dnešní uspěchané době relaxaci, uvolnění od celodenního stresu.

Masáže působí prostřednictvím jemného dotyku na spazmatické svaly, které se tímto uvolňují.
Činnosti a teplota rukou uvádí do pohybu energii, která se rozlévá do celého těla a tímto vzniká rovnováha energie v těle.
Může se používat pomalý jemný tlak, nebo pomalý hloubkový tlak, podle stavu spazmatických svalů.
Při masáži musí být masér či masérka energeticky kladně naladěná a tím působit na masírovaného pozitivně.

Masáž má kladný vliv na fyziologické i psychologické funkce žen i mužů.
Účinky masáže jsou následující:
Povzbuzuje krevní oběh a urychluje vylučování odpadních látek. Uvolňuje bolestivé nebo napjaté svaly, zlepšuje ohebnost, usnadňuje celkové tělesné uvolnění, přenáší tělesnou i duševní pohodu, uvolňuje psychické napětí, zdokonaluje uvědomování si těla, podporuje pravidelný spánek.

 
 
 
 

Facebook

Provozní doba

Pondělí

8:00 - 20:00

Úterý

8:00 - 20:00

Středa

8:00 - 20:00

Čtvrtek

8:00 - 20:00

Pátek

8:00 - 18:00

Sobota

Zavřeno

Neděle

Zavřeno

 

Kontakt

 

Salon Vlaďka

 


Slavíkova 1608/15, 12000 Praha 2

 

 

 

200m od metra Jiřího z Poděbrad
(vchod z ulice Krkonošská)

 

 Telefon: 222 724 616, 723 535 104

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.